O Nas

Nasza firma powstała w 2008 roku, który okazał się być bardzo owocny we współpracę z kontrahentami. Zaufało nam w tym czasie ponad 1000 klientów, a obecnie liczba ta zwiększyła się kilkukrotnie. By dotrzeć do wszystkich na czas, powstał w Łodzi zamiejscowy magazyn z bogatym asortymentem. Nasi kierowcy mają do dyspozycji flotę samochodów. Przeszkolona kadra pracowników dokłada wszelkich starań, by docierać na czas z każdym zamówieniem. Chcemy być w Państwa świadomości na co dzień. Staramy się, by wasze pomysły realizowały się razem z nami. Wasze marzenia o tworzeniu doskonałych potraw i nasze działanie owocuje doskonałymi rezultatami. Głównym mottem firmy, to – „Doceniamy twój czas!” Każdy nasz kontrahent otrzymuje towar w najlepszym dla niego terminie, bez zbędnych procedur czy formalności. Wiemy czym jest czas i cenimy jego wartość. Stąd prostota i przejrzystość działania. Dbamy również o najwyższą jakość dostarczanych produktów, a przede wszystkim ich świeżość. Dzięki terminowości dostaw, trafiamy prosto w oczekiwania kontrahenta, co owocuje pomyślną współpracą oraz pozytywnymi opiniami naszych odbiorców Szeroki wachlarz dostępnych towarów sprawia, iż zakupy u nas stają się przyjemne i proste. Każdy klient ma możliwość wyboru różnych zamienników dotychczasowo używanych towarów. Dostarczamy produkty do szerokiego grona odbiorców z różnych typów gastronomii- wybór jest u nas ogromny!
Nasi handlowcy, to doświadczeni fachowcy, działający na rynku od kilku do kilkunastu lat w branży. Z chęcią negocjują korzystne dla Państwa warunki sprzedaży, służąc swoją wiedzą i znajomością oferowanych produktów.
Ciągle rozrastająca się flota samochodów dostawczych jest do dyspozycji naszych klientów, które przez cały rok rozwożą towary do naszych odbiorców. Dzięki dużej liczbie dostępnych pojazdów oraz dobrze przeszkolonym kierowcom dostawy docierają na czas do każdego klienta!
Nasza firma stale się powiększa. Zakres działania to już 4 województwa. Flota samochodów dostawczych wciąż rośnie by zaspokoić potrzeby naszych klientów. Nowe sposoby składania zamówień przez pulpit kontrahenta czy stronę internetową sprawiają iż zakupy stają się niezwykle proste i przyjemne! W związku z dużym zapotrzebowaniem w województwie Łódzkim powstał tam magazyn zamiejscowy. 
Z roku na rok nasze wyniki zwiększają się! Można zaobserwować wzrost na podstawie ilości sprzedawanego asortymentu, obsługiwanych klientów, generowanego obrotu oraz wciąż rosnącej załogi przedstawicieli handlowych.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!