LOGISTYKA

Logistyka wymaga ogromnej specjalistycznej wiedzy aby sprostać wymaganiom transportowym z gwarancją bezpieczeństwa żywności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za produkty trafiające do końcowego konsumenta. Utrzymujemy standardy i procedury gwarantujące najwyższą jakość w łańcuchu dostaw. Świadczymy profesjonalne usługi logistyczne w zakresie produktów mrożonych. Logistykę prowadzimy zgodnie z mapą działania firmy z dwóch lokalizacji magazynowych Częstochowa i Łódź . Świadczymy profesjonalne usługi przechowywania towarów na naszej powierzchni. Od kilku lat z naszych usług z obopólną satysfakcją korzystają firmy tj. Algida oraz Koral.

Posiadamy własną flotę samochodów przystosowanych dla sektora Horeca jak i dostaw produktów głęboko mrożonych. Swoje doświadczenie zdobyliśmy współpracując na wyłączność z sieciami Polomarket, Żabka, Stokrotka.

MAGAZYNOWANIE

W nowoczesnym, profesjonalnym magazynie logistycznym zlokalizowanym w Częstochowie ul. Strefowa 14a dysponujemy 8 500 miejscami paletowymi o różnym zakresie temperaturowym do dedykowanych produktów :

    • 5 500 miejsc paletowych w magazynie mrożonym utrzymywanym w temperaturze minus 20 - 22 ℃
    • 2 500 miejsc paletowych w suchym magazynie utrzymywanym w temperaturze 14 - 16 ℃
    • 500 miejsc paletowych w magazynie o kontrolowanej temperaturze 2 – 6 ℃

Najwięksi nasi usługobiorcy to „ Jawo” Sp. z o.o. Częstochowa, producent wyrobów mącznych mrożonych oraz „Jamar” uznanyw Polsce i Europie producent octu oraz przetworów warzywnych i owocowych. Z naszych powierzchni magazynowych korzystają , również inne mniejsze firmy składując swoje towary.

Od stycznia 2023 roku na podstawie przeprowadzonego szerokiego audytu został nam przyznany certyfikat IFS ( Industrial and Financial Systems), który potwierdza, że nasza firma prowadzi działalność zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa przewożonej i przechowywanej żywności.

Certyfikat IFS Logistics – Gwarancja Najwyższej Jakości

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem IFS Logistics. Ten prestiżowy międzynarodowy standard jest uznawany za jeden z najbardziej rygorystycznych w branży logistycznej, skupiając się na ocenie bezpieczeństwa oraz jakości procesów logistycznych. Otrzymanie tego certyfikatu potwierdza, że nasza firma spełnia najwyższe standardy w zakresie transportu, dystrybucji oraz załadunku i rozładunku żywności.


Dlaczego certyfikat IFS Logistics jest tak ważny?

Bezpieczeństwo: Gwarantuje, że produkty są transportowane, przechowywane i obsługiwane w sposób bezpieczny,

Jakość: Potwierdza, że nasze procesy logistyczne są nie tylko skuteczne, ale również niezawodne i zgodne z standardami.

Zaufanie: Dla naszych klientów jest to dowód, że dbamy o każdy szczegół, zapewniając najwyższą jakość usług.


Dzięki certyfikatowi IFS Logistics nasi klienci mogą być pewni, że współpracują z firmą, która stawia na profesjonalizm, jakość i bezpieczeństwo w każdym aspekcie swojej działalności.